Faaliyet Alanları

Her siparişte üst düzey kalite, her miktarda aynı özen ve titizlik, temel standardımızdır.

Biz sözümüzü tutarız.

MAKİSAN MAKİNE, kurulduğu günden bu yana “söz vermenin” büyük bir sorumluluk olduğu kanaatiyle yönetilmekte ve tüm hizmet anlayışını bu düsturda yürütmektedir.
MAKİSAN MAKİNE, birçok farklı sektöre yönelik olarak ister binlerce ister birkaç adet olsun her parçayı titizlik ve hassasiyetle üretmektedir. Gösterdiği özen, MAKİSAN’ı, Türkiye’nin en önemli üreticilerinden birisi yapmıştır.

Otomotiv Sanayii

Binek ve ticari araç üreticilerine yönelik olarak gerek fabrika montajları gerekse yedek parça olarak kullanılan, talaşlı üretime dayalı binlerce metal parçanın uygun tolerans ile üretimini sağlamaktayız.

Makine Sanayii

Her nevi makine üretimine yönelik olarak talaşlı üretime dayalı her tür metal parçanın uygun tolerans ile üretimini sağlamaktayız.

Traktör Sanayii

Traktör üreticilerine yönelik olarak gerek fabrika montajları gerekse yedek parça olarak kullanılan, talaşlı üretime dayalı binlerce metal parçanın uygun tolerans ile üretimini sağlamaktayız.

İş Makineleri Sanayii

İş makineleri üreticilerine yönelik olarak talaşlı üretim gerektiren her tür metal parçanın uygun tolerans ile üretimini sağlamaktayız.

Contact

MAKİSAN
MAKİNE

Kurumsal

Faaliyet Alanları

Üretim Teknolojisi

Kalite

İnsan Kaynakları

İletişim
Kariyer
Açık pozisyonlar için tıklayınız.
  • Ramazanoğlu Mah. Şüheda Cad. No:22 Şeyhli Pendik, İstanbul TÜRKİYE
  • +90 216 378 78 28 - 29 - 39
  • +90 216 378 95 26
Contact