ANASAYFA KALİTE POLİTİKAMIZ ÜRÜNLER MAKİNA PARKI İLETİŞİM

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
Makisan Haberler
 

Makisan ’ın müÅŸterileri arasında Türkiye’nin ve dünyanın sayılı otomobil termostatı, yaÄŸ pompası, yakıt pompası ve su pompası üreticileri, motor imalatçıları, ısıtma / soÄŸutma alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları, traktör üreticisi firmalar ve çeÅŸitli makine imalatçıları bulunmaktadır.


Makisan’ın Pendik bölgesinde 1.500 m² fabrikası bulunmaktadır.


Ä°malat ile kalite departmanının birbirlerine uygunluÄŸunu saÄŸlamak için özellikle kalite departmanı ekipmanları ile ilgili yatırımlarımız her geçen gün artmaktadır. Ayrıca, firmamız üretimde CAD&CAM kullanmaktadır.


   
 
   
Makaleler
  FARKINDALIÄžIN GÃœCÃœ
Şu anda buralarda değilseniz, içinde bulunduğunuz anı tam anlamıyla yaşamıyorsanız neredesiniz? Mandala olarak adlandırdığım basit bir şema ile kendinizi tehdit altında veya rahatsız hissettiğiniz ya da içinde bulunduğunuz ana yoğunlaşamadığınız zamanlarda gittiğiniz dört yeri gösteriyorum:
   
 
 
Firma Profili

25 senelik sektör deneyimi sonucu Yusuf KURT tarafından 2004 yılında kurulan firmamızda,

CNC tezgahlarıyla ağırlıklı olmak üzere talaşlı imalat yapılmaktadır.

Tezgahlarda CAD-CAM programı kullanılmaktadır.

CNC’ lerin yanında taşlama tezgahları, manuel frezeler parkurumuz da mevcuttur.

Her türlü hassas ölçülerdeki parçalar taşlama tezgahlarımızda istenilen toleranslarda yapılabilmektedir.

Üretimimizden çıkan her parça Kalite Kontrol tarafından bünyesinde bulundurduğu kontrol ekipmanlarıyla kolaylıkla ölçülerek müşterilerimize rapor olarak gönderilmektedir.

Vizyonumuz; Türkiye’de ve dünyada tercih edilen ve aranılan yan sanayilerinden biri olmak, en kaliteli ürünleri en iyi fiyata imal etmek ve tam zamanında müşterilerimize teslim etmektir.

Misyonumuz; lider ve güvenilir bir şirket olarak, iş ortaklarımızla yarattığımız güç birliği ile müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamaktır.

2006 yılında SGS tarafından ISO 9001:2000 belgesini almaya hak kazanmış ve 2009 Mart ayında yine SGS tarafından ISO 9001:2008 revizyonuyla belgesini yeniletmiştir.

"Bunun yanında ISO 16949 Kalite Yönetim Sistemi belgesini en kısa zamanda almak için gerekli çalışmaları bünyesinde sürdürmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, üretim kapasitemizi her geçen zaman içerisinde, hem operatör hem tezgâh parkuru olarak büyütmekteyiz. Makisan'a ait Pendik'teki 1500 m²'lik fabrikayı daha da büyütmek için gerekli çalışmalara devam etmekteyiz.

MAKİSAN Ailesi'nin fertleri, toplumsal sorumluluklarımızı ve çevreye duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmayı, bunların sonucu olarak şirketimizi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde "her zaman tercih edilir" kılmayı görev biliyoruz."

   Anket    Bizimle İrtibata Geçin
Makine parçalarında, sizin için ilk kriter nedir?
Kalitesi
Fiyatı
Termin Süresi
  Copright 2008 Makisan