Kurumsal Bilgiler

ŞİRKET PROFİLİ

Yusuf KURT’un sektördeki 20 yıllık tecrübesinin ardından 2004 yılında kurduğu MAKİSAN MAKİNE, ağırlıklı olarak CNC tezgahlarıyla talaşlı imalat yapmaktadır. CAD-CAM yazılımının kullanıldığı CNC tezgahların yanı sıra silindirik taşlamalar, puntasız taşlamalar, satıh taşlama tezgahları, manuel frezeler, broş tezgahı, ovalamalar gibi üniversal tezgahlarla da desteklenen güçlü bir makine parkuru mevcuttur. Her türlü hassas ölçülerdeki parçalar taşlama tezgahlarında istenilen toleranslarda yapılmaktadır. Üretimden çıkan her parça Kalite Kontrol Departmanı tarafından MAKİSAN’a ait kontrol ekipmanlarıyla ölçülerek raporlanmaktadır.
2006 yılında SGS tarafından ISO 9001:2000 belgesini almaya hak kazanmış ve yine SGS tarafından yenilenen Kalite Yönetim Sistemi’nin yanı sıra ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi’ne dair çalışmalar da tamamlanmak üzere devam etmektedir.
MAKİSAN MAKİNE, İstanbul Pendik’te, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 5 dakika mesafedeki 4000 m²’lik fabrikasında hizmet vermekle birlikte artan talepler ve büyüme potansiyeli doğrultusunda üretim kapasitesi ve makine parkuru ile birlikte fabrika alanını genişletmeye yönelik çalışmalarını da sürdürmektedir.
MAKİSAN Ailesi’nin fertleri, toplumsal sorumluluklarımızı ve çevreye duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmayı, bunların sonucu olarak şirketimizi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde “her zaman tercih edilir” kılmayı görev biliyoruz.

VİZYON ve MİSYON

MAKİSAN vizyonu, Türkiye’de ve dünyada tercih edilen ve aranılan yan sanayilerinden biri olmak, en kaliteli ürünleri en iyi fiyata imal etmek ve tam zamanında müşterilerimize teslim etmektir.

MAKİSAN misyonu, lider ve güvenilir bir şirket olarak, iş ortaklarımızla yarattığımız güç birliği ile müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamaktır.

Contact

MAKİSAN
MAKİNE

Kurumsal

Faaliyet Alanları

Üretim Teknolojisi

Kalite

İnsan Kaynakları

İletişim
Kariyer
Açık pozisyonlar için tıklayınız.
  • Ramazanoğlu Mah. Şüheda Cad. No:22 Şeyhli Pendik, İstanbul TÜRKİYE
  • +90 216 378 78 28 - 29 - 39
  • +90 216 378 95 26
Contact